Dlaczego usługa home stagingu może przynieść Ci zyski? - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker
Dlaczego usługa home stagingu może przynieść Ci zyski?

Dlaczego usługa home stagingu może przynieść Ci zyski?

Jeśli decydujesz się na zakup nieruchomości w Hiszpanii z przeznaczeniem jej na wynajem krótkoterminowy i zależy Ci na wyższych stawkach niż obecnie na rynku, musisz zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii.

Niezależnie, gdzie zlokalizowany jest Twój apartament, ważne jest jego wnętrze – odpowiednia kolorystyka i dodatki, które sprawią, że Klient polubi Twój apartament zanim jeszcze do niego przyjedzie. Właściwa prezentacja apartamentu pozwoli na wyróżnienie Twojej oferty na tle konkurencji.

Liczy się pierwsze wrażenie, czyli zdjęcia które przedstawiają wnętrze i wyposażenie apartamentu. W oparciu o nasze doświadczenie i fachową wiedzę Twój apartament zyska więcej gości, a tym samym wyższy zysk. Świadczymy usługę, która polega na kompleksowym przygotowaniu nieruchomości do wynajęcia i jej wyposażeniu. Zajmiemy się koordynacją prac instalacyjnych, remontowych i aranżacyjnych, korzystając z naszych zaufanych i sprawdzonych podmiotów działających lokalnie. Posiadamy szerokie kontakty i regularnie współpracujemy ze sklepami posiadającymi w swojej ofercie meble, sprzęt AGD, RTV, klimatyzatory, oświetlenie, artykuły dekoracyjne– uzyskując tym samym atrakcyjne oferty cenowe jak i bonusy.