Biuro w Alicante: Calle Italia 9

Costa Broker Alicante > Blog > Koronawirus w Hiszpanii

Koronawirus w Hiszpanii

3 sierpnia 2020

Jak wygląda w czasie epidemii koronawirusa zakup nieruchomości w Hiszpanii? Koronawirus w Hiszpanii czyli COVID_19, wymusił wprowadzenie obostrzeń sanitarnych. Uniemożliwił pracę w dotychczasowym trybie bezpośredniego kontaktu z klientami naszego biura.…

Jak wygląda w czasie epidemii koronawirusa zakup nieruchomości w Hiszpanii?

Koronawirus w Hiszpanii czyli COVID_19, wymusił wprowadzenie obostrzeń sanitarnych. Uniemożliwił pracę w dotychczasowym trybie bezpośredniego kontaktu z klientami naszego biura.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, postanowiliśmy tymczasowo i prewencyjnie ustanowić telepracę. Tym samym poszukiwanie nieruchomości w Hiszpanii odbywa się na odległość, gdyż jest to najbezpieczniejsza i zarazem wygodna forma w obecnej sytuacji.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE RYNKU NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII?

KLIKNIJ TUTAJ =>=>=> UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ I SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC!

Jak skontaktować się z biurem Costa Broker w okresie, gdy panuje koronawirus w Hiszpanii?

Jeśli jesteś nowym klientem Costa Broker, wejdź na naszą stronę www.costabroker.com  i wybierz interesujący Cię projekt deweloperski. Zapytaj nas bezpośrednio o wszystkie szczegóły. Dzięki naszemu czatowi, jak również formularzowi kontaktowemu pomożemy rozwiązać wszystkie Twoje wątpliwości oraz przesłać Ci potrzebne informacje. Jeśli chcesz, możesz nawet zobaczyć się z nami przez wideokonferencję. Za pośrednictwem dowolnego komunikatora możesz zadzwonić i zapytać o wszystkie wątki związane z planowanym zakupem. Odpowiemy na wszelkie pytania, oraz przedstawimy przebieg procesu rezerwacji i zakupu nieruchomości od dewelopera.

Dlaczego warto dokonać rezerwacji nieruchomości z Costa Broker?

Znamy doskonale teren, na którym znajdują się nieruchomości, które posiadamy w naszej ofercie. Dlatego możemy Ci dużo powiedzieć o bezpośredniej okolicy każdej inwestycji. Jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami największych firm deweloperskich w Hiszpanii, którzy są dla nas wsparciem w dostarczaniu bardziej szczegółowych informacji na temat interesującej nieruchomości. Decydując się na nieruchomość „z planu”, możesz za naszym pośrednictwem już teraz skonsultować możliwość ewentualnej przebudowy układu danego apartamentu. Dysponujemy planami nieruchomości, zdjęciami mieszkań pokazowych, materiałów wykończeniowych czy aktualnych promocji. Koniecznie dowiedz się, jak w czasie koronawirusa możesz dokonać w bezpieczny sposób pre-rezerwacji wymarzonego apartamentu lub willi w Hiszpanii!

Jak zawsze oferujemy Wam wsparcie na najwyższym poziomie!

Klienci, którzy są już razem z nami, gdyż dokonali rezerwacji przed czasem epidemii wiedzą, że mogą liczyć na nasze wsparcie zawsze i o każdej porze. Pilotujemy dla Was postęp prac na trwających budowach. Zapewniamy, że wszystkie projekty deweloperskie pomimo epidemii przebiegają zgodnie z planem. Należy pamiętać, o wyłączeniu okresu 23 marca 2020 do 12 kwietnia 2020, kiedy to decyzją rządu, wszystkie aktywności ekonomiczne w Hiszpanii zostały zawieszone. Ta słuszna decyzja, miała na celu wspomóc wyhamowanie koronowirusa w Hiszpanii.

Nieustająco czekamy na Was w Hiszpanii. Tymczasem pozwólcie dojrzewać decyzji inwestycyjnej i przygotujcie się z naszą pomocą do wizyty rekonesansowej na wybrzeżu Costa Blanca!

Życzymy Wam dużo zdrowia i dziękujemy za zaufanie!

Zespół Costa Broker, Alicante (Hiszpania)

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE RYNKU NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII?

KLIKNIJ TUTAJ =>=>=> UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ I SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC!

Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

.