Biuro w Alicante: Calle Italia 9

Chcielibyśmy drogą medialną przekazać podziękowania i wyrazy uznania  za pomoc okazaną nam w trudnych sprawach przy zakupie apartamentu na terenie wybrzeża w okolicach Alicante.

Pierwsze kroki nasze były trudne i niepewne, nie znaliśmy zasad administracyjnych, dobrych decyzji i wyboru odpowiedniej lokalizacji. Mnóstwo ofert, szeroki zakres cen, kosztów i cała droga kupna, utrzymania nieruchomości i innych ważnych spraw o których nie mieliśmy pojęcia. Mieliśmy kilku pośredników i zwiedziliśmy kilka biur nieruchomości. Żadne te kontakty i poszukiwania nie były dla nas odpowiednie i satysfakcjonujące. W większości oferty kończyły się na pewnych sugestiach, podpowiedziach które nie do końca nam odpowiadały.

Po kilku tygodniach zainteresowały nas mieszkania w okolicy Alicante i szczęśliwym trafem zaczęliśmy współpracę z Panią Moniką. Same rozmowy to przyjemność i porozumienie dwustronne! Po pierwsze Pani Monika ma dar słuchania i zrozumienia oczekiwań, po drugie przedstawia różne oferty i stara się dopasować do oczekiwań klienta, a co najważniejsze nie narzuca swojej opinii przez co pozwala oceniać za i przeciw wg uznania drugiej strony. Ma bardzo dużą wiedzę na tematy nieruchomości, lokalizacji, walorów i wadliwości położenia, utrzymania, użytkowania itp. spraw.

Pani Monika poświęciła nam bardzo dużo czasu na oglądanie ofert, oferty te były z różnych agencji, nie wszystkie są aktualne.

Posiada znakomite wyczucie gustu, oczekiwań i możliwości zakupu klienta.

Tak miłej, ciepłej, kulturalnej i oddanej tobie osoby nie spotkaliśmy wcześniej, choć już nie po raz pierwszy poszukiwaliśmy i korzystaliśmy z różnych agencji nieruchomości.

Barbara i Marian z Warszawy

Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

.