Biuro w Alicante: Calle Italia 9

COSTA BROKER to pełen profesjonalizm, unikatowe i indywidualne podejście do klienta. To fachowość  działania  uwieńczona  sukcesem jak również niesamowita cierpliwość  wobec wymagań  i czasem szalonych, niedoścignionych pomysłów  klienta.

Cały Zespół to ludzie w pełni  zaangażowani w to co robią i zawsze z pozytywnym nastawieniem do Klienta. Zakup apartamentu na odległość jest dla Kupującego dość wymagającym i ciężkim  wyzwaniem. Z pomocą Państwa Mrozińskich  poradziliśmy  sobie z tym rewelacyjnie. Pani Monika i Pan Robert dopięli za nas wszystkie sprawy związane z zakupem przygotowując niezbędne dokumenty, tłumaczenia zarówno u dewelopera jak i wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego w banku. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tym dynamicznie rozwijającym się biurem nieruchomości.

Niewątpliwym atutem tej firmy jest również pomoc w wynajmie i kompleksowej obsłudze naszego apartamentu.  Zleciliśmy ten zakres bez mrugnięcia okiem mając na uwadze pozytywne doświadczenia związane z zakupem apartamentu.

Możemy w 100%  polecić COSTA BROKER jako Partnera w biznesie.

Edyta z Warszawy

Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

.