„Jakiś czas temu znajomy pochwalił się zakupem mieszkania w Hiszpanii, opowiadając o zaletach przebywania na słońcu zasiał ziarenko chęci zgłębienia tematu. Z ciekawości zaczęłam szukać informacji na temat możliwości zakupienia nieruchomości w Alicante, gdyż to miejsce zostało mi przedstawione bardzo pozytywnie.

Natknęłam się na oferty inwestycji w Alicante i wysłałam zapytanie. Pomyślałam – a co mi szkodzi , zobaczę i na tym pewnie zakończę.

Stało się jednak inaczej – na moją informacje odpowiedziała Pani Monika . Zadała mi wiele pytań aby przygotować ofertę, która by mi odpowiadała, i która spełniałaby moje oczekiwania.

W krótkim czasie otrzymałam kilka ofert które prawie w 100% spełniały moje oczekiwania . Ja miałam się zastanowić które najbardziej mi odpowiadają, a Pani Monika przygotowała cały plan wizyt i konsultacji co do wybranych przeze mnie nieruchomości.

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona obsługą Państwa Mrozińskich, oraz wielkim zaangażowaniem w mój przylot do Hiszpanii, począwszy od odbioru z lotniska, pomocy w zakwaterowaniu w hotelu, później dobrze zorganizowanym dniem wizyt w różnych nieruchomościach, i profesjonalnym doradztwem. Wszystko oczywiście oplecione było pięknym uśmiechem i pozytywną energią. Myślałam ze będzie sztywno i obco , ale P Monika stworzyła bardzo przyjacielską, wręcz rodzinną, atmosferę. Myślałam że długo będę się zastanawiać, ale przy wspólnej kawie rozwiewały się moje wątpliwości i utwierdzałam się w przekonaniu co do podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości.

Kolejnego dnia bardzo sprawnie rozpoczęliśmy załatwiać formalności.

Po powrocie do Polski byłyśmy cały czas w kontakcie, Pani Monika trzyma rękę na pulsie, informując mnie o postępach prac. Teraz byłam kolejny raz w Hiszpanii,  pojechaliśmy zobaczyć nie tylko wybraną nieruchomość, ale także milo spędziliśmy czas oglądając przepiękne parki i krajobrazy.

Pani Monika podchodzi z pełnym zaangażowaniem i szczerym, otwartym sercem do klienta, potrafi stworzyć, przyjacielską atmosferę i oczywiście wykazuje się profesjonalizmem w tym co robi.

Myślę, że gdyby nie taka Jej postawa i szczery, piękny  uśmiech to nie byłabym zdecydowana na zakup nieruchomości.

Jestem w połowie drogi do tego by Hiszpania była moim drugim domem, a może nawet pierwszym. Nie mogę doczekać się już kolejnej wizyty i spotkania z uśmiechniętą, ciepłą i profesjonalną Panią Moniką.

Jeżeli ktokolwiek zastanawiałby się nad zakupem nieruchomości, albo raczej swojego miejsca w słonecznej Hiszpanii, to z całego serca polecam kontakt z Panią Moniką.

Chce jej bardzo podziękować za zaangażowanie i wszelką pomoc. Jest wyjątkową osobą.”

Grażyna z Gliwic
×

Zainteresował Cię temat
zakupu nieruchomości w Hiszpanii? Porozmawiajmy!

Umów się na rozmowę »