Nieruchomości w HiszpaniiApartament Blue Infinity - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Pierwotny Apartament Blue Infinity

Numer oferty: CB2981
513 000

Inwestycja, która ze względu na swoje położenie cieszy się spektakularnym widokiem na morze, z którego Cumbre del Sol słynie na całym świecie. Naprawdę idealne miejsce dla osób pragnących cieszyć się śródziemnomorskim klimatem i wspaniałymi wschodami słońca, w prywatnym kompleksie mieszkalnym nad morzem.

Apartamenty Blue Infinity wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim wystrojem i dużymi powierzchniami: najmniejszy ma powierzchnię mieszkalną ponad 100 m2 i taras o powierzchni 47 m², z wyłączeniem pomieszczeń komunalnych. Dwa modele z 3 sypialniami i 2 łazienkami oraz model z 2 sypialniami i 2 łazienkami, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia i potrzeb. Te nieruchomości są idealne do całorocznego życia lub do cieszenia się w czasie wakacji, dzięki starannemu układowi i luksusowym wykończeniom i wyposażeniu, z ogrzewaniem podłogowym, klimatyzacją, automatyką domową, okładzinami ściennymi z paneli drewnianych lub kawałkami porcelany, drewnianymi podłogami na tarasach, niestandardowe meble łazienkowe Krion oraz z wykorzystaniem między innymi wysokiej klasy marek, takich jak Inalco, Grohe, Krion, Mosso, Hakwood, Vescom, Duravit.

Ta inwestycja nie byłaby kompletna bez przestronnych pomieszczeń ogólnodostępnych, w których można korzystać z odkrytego basenu bez krawędzi z dużym tarasem w miesiącach letnich oraz z krytego centrum odnowy biologicznej z podgrzewanym basenem, jacuzzi, sauną i łaźnią turecką przez resztę roku. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć nad morzem.

Aby dowiedzieć się więcej o tych luksusowych apartamentach, skontaktuj się z nami.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Cumbre del Sol
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 106,45 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (49,35)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska