Nieruchomości w HiszpaniiApartament Ocean Suites w Altea - Costa Broker Alicante - Costa Broker

LuksusowePierwotny Apartament Ocean Suites w Altea

Numer oferty: CB5102
1 700 000
Opis oferty

Apartament Ocean Suites w Altea jest jednym z 13 luksusowych apartamentów, położonych w jednym z najbardziej pożądanych i uprzywilejowanych terenów. Doskonała lokalizacja, imponujące obszary wspólne, usługi konsjerża, ogrodzony kompleks z ochroną oraz spektakularne widoki sprawiają, że jest to wyjątkowa inwestycja. Apartamenty mają powierzchnie od 575 do 900 m2. Wewnętrzny układ, będący wynikiem projektu podjętego przez profesjonalnych architektów i dekoratorów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Każdy apartament posiada 3 sypialnie, 2 łazienki oraz toaletę dla gości. Główna sypialnia o powierzchni około 51 m2, ma dużą garderobę oraz przestronną łazienkę z prysznicem i wolnostojącą wanną. Pozostałe dwie sypialnie mają bardzo dużą łazienkę z kabiną prysznicową, podwójnymi umywalkami oraz wanną. Wszystkie 3 sypialnie mają dostęp do tarasu i oferują fantastyczne widoki na morze. Wszystkie łazienki wyposażone są w urządzenia sanitarne Duravit, baterie Hansgrohe, płytki ścienne włoskiej marki Trend oraz blaty Corian. Kuchnia jest wyposażona zgodnie ze standardami i jakością całego domu, w sprzęt AGD Miele i meble lakierowane na wysoki połysk. Głównym pomieszczeniem nieruchomości jest salon, połączony z jadalnią o powierzchni 63m2. Dodatkową atrakcją jest projektor ekranowy, który przekształca salon we wspaniałe kino. Jasny salon z dostępem do fantastycznego tarasu o powierzchni ponad 53m2, z jacuzzi i fantastycznym widokiem na morze, sprawia, że czujemy się wyjątkowo.

Jakość tej ekskluzywnej nieruchomości jest obecna w każdym z jej elementów. Posiada marmurowe podłogi, drewniane podłogi Ipe na tarasie, system automatyki domowej KNX, projekt oświetlenia oraz centralne ogrzewanie z grzejnikami i kanałami klimatyzacyjnymi. Apartament posiada garaż na kilka samochodów oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 100 m2.

Ocean Suites w Altea zbudowany jest na działce o powierzchni 13000m2 z ogrodzeniem obwodowym, ograniczoną kontrolą dostępu, punktem kontrolnym pojazdu przy wjeździe i wyjeździe.

Wszystko to w połączeniu z wyjątkową lokalizacją obok clubu golfowego oraz plaży i przystani Campomanes.

Inwestycja ta jest klasyfikowana jako Grand Luxury i czyni je jednym z najbardziej ekskluzywnych nieruchomości w Alta i na całym wybrzeżu północnym Costa Blanca.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Luksusowe Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Altea
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 579 m2
  • Łazienki: 3
  • Tarasy: 1
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska