Nieruchomości w HiszpaniiApartament tuż przy plaży - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Wtórny Apartament tuż przy plaży

Numer oferty: CB3640
135 000

Urocze mieszkanie całkowicie odnowione, zlokalizowane jedynie 100 m od plaży Los Locos – największej plaży w Torrevieja, oznaczonej błękitną flagą. W apartamencie znajduje się duży i jasny salon, połączony z jadalnią. Całkowicie odnowiona, w pełni wyposażona kuchnia jest otwarta na salon. Dwie sypialnie i łazienka są częścią tego urokliwego apartamentu. Z okien roztacza się boczny widok na morze. Znajduje się w prywatnym kompleksie mieszkalnym w pierwszej linii brzegowej, na zadbanym zielonym terenie o powierzchni 25 000 m2, porośniętym palmami. Obejmuje on dwa baseny, korty tenisowe i plac zabaw dla najmłodszych. Ogromna zielona przestrzeń jest dostępna na spacery lub po prostu na relaks w cieniu palm, skąd roztacza się widok na błękit morza.

Torrevieja to nadmorskie miasteczko na południu prowincji Alicante w regionie Costa Blanca. Ma populację około 100 000 mieszkańców i jest oddalone o 41 km od Alicante. Znajduje się tu chroniony park przyrody z dwoma słonymi jeziorami i 20 km wybrzeża, liczące sześć dużych plaż i około 20 zatoczek z mnóstwem klifów.
Klimat jest umiarkowany kontynentalny, z umiarkowanymi zimami i łagodnymi temperaturami latem, które wahają się między 18 a 25 stopni przez większą część roku. Posiada jedne z najlepszych w całej prowincji : szpital publiczny, ogromny i nowoczesny teren sportowy, nowy otwarty rynek, dwa kluby żeglarskie i przystań, kilka centrów handlowych. Jeśli lubisz się bawić, możesz także cieszyć się ze wspaniałej oferty gastronomii i życia nocnego przez cały rok.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek wtórny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Torrevieja
  • Ilość sypialni: 2
  • Plaża
  • Powierzchnia: 70 m2
  • Łazienki: 1
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska