Nieruchomości w HiszpaniiApartament w widokiem na Benidorm - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Nowe InwestycjePierwotny Apartament w widokiem na Benidorm

Camporrosso Village  – kompleks rezydencjalny bogaty we wszystkie udogodnienia dla typowego wakacyjnego resortu, znajduje się na alei Avenida de América skupiającej cały kompleks rekreacyjny pod Sierra Cortina: Hotel Asía Gardens, pola golfowe, hotel Villa Aitana, park rozrywki Terra Mítica, Terra Natura… Aleja jest bezpośrednio połączona ze zjazdem na autostradę z AP- 7, którą w 30 minut dostaniemy się do lotniska w Alicante. Zaledwie kilkadzisiąt metrów poniżej znajduje się cały obszar handlowy regionu: CC La Marina z szerokim wyborem sklepów sieciowych, restauracji, barów, kręgielni i kina. Ponadto znajdują się tu duże markety Carrefour, Leroy Merlin, Mercadona, Decathlon itp. Znany turystyczny kurort Benidorm – największy na Costa Blanca, leży u podnóża Finestrat, dzięki czemu możemy się cieszyć widokiem na to miasto i całą zatokę bezpośrednio z własnego tarasu.

Camporrosso Village to szeroki wybór apartamentów, dwupoziomowych duplex z ogrodem lub z solarium, wokół dużego wspólnego obszaru z basenami, kortami padel, siłownią i Social Beach Club. Dużą powierzchnię wspólnych obszarów osiąga powierzchnię około 50 000 m2.
Baseny, ogrody i place zabaw są rozmieszczone tarasowo, na różnych poziomach z imponującymi ścianami z naturalnego kamienia, tworząc piękne otoczenie.
Dupleksy skierowane na zatokę Benidorm, morze i części wspólne. Niektóre posiadają ogród i antresolę, a inne duże solarium. Wszystkie apartamenty są pełne światła, wypełniają się kolorami zabudowy kuchennej i jej funkcjonalnością. Proste linie i duże okna charakteryzują wnętrza.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Finestrat
  • Ilość sypialni: 2
  • Powierzchnia: 76,07 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (37,54)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska