Nieruchomości w HiszpaniiApartamenty blisko plaży w Santa Pola - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Nowe InwestycjePierwotny Apartamenty blisko plaży w Santa Pola

Numer oferty: CB1375
249 900

Oferta dedykowana Klientom, którzy czują się dobrze w kameralnym sąsiedztwie, z dala od turystycznego ruchu, potrzebują  bliskości morza, ścieżek spacerowych i biegowych w spokojnej okolicy.

LOKALIZACJA: W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic mieszkalnych urokliwej, nadmorskiej miejscowości Santa Pola, charakteryzującej się niską, willowo – szeregową zabudową. Od apartamentowca do nadmorskiego pasażu prowadzącego do centrum miasta dzieli Cię tylko 2 minutowy spacer.

 

BUDYNEK: Kameralny budynek w którym znajduje się 10 apartamentów o pow. ponad 100m2, a każdy z nich posiada 3 sypialnie i 2 łazienki, orientacja południowy-wschód. Posiada parking podziemny z dostępem windą z każdego poziomu budynku, basen i zielone części wspólne.

 

MIESZKANIE: Duże, jasne i przestronne apartamenty jedno lub dwupoziomowe. Do ich wykończenia użyto wysokiej jakości materiałów budowlanych. Każdy z nich posiada duży taras, który przez większą część roku, będzie dawał komfort wypoczynku.Apartamenty na parterze posiadają taras, oraz po zejściu z tarasu na niższy poziom dodatkowo część ogródka. Otwarty salon połączony z kuchnią w której znajduje się wysokiej jakości zabudowa kuchenna oraz sprzęt AGD w cenie. Pięknie wykończone i wyposażone łazienki z podgrzewaną podłogą – jedna z łazienek z bezpośrednim wejściem z sypialni głównej. W każdej sypialni szafy wnękowe. Każdy apartament posiada garaż oraz komórkę lokatorską w podziemnej części budynku. W oknach zamontowane zewnętrzne rolety, sterowane elektrycznie. Pre- instalacja do podłączenia klimatyzacji.

 

INFORMACJE DODATKOWE: Data oddania do użytku III kwartał 2019

 

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Santa Pola
  • Ilość sypialni: 3
  • Plaża
  • Powierzchnia: 101,80 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (42,27m2)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska