Nieruchomości w HiszpaniiApartamenty blisko plaży - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Pierwotny Apartamenty blisko plaży

Numer oferty: CB3142
169 900

Te nowe, piękne apartamenty przy plaży znajdują się między Mil Palmeras i Torre de la Horadada. Ten nowoczesny budynek mieszkalny będzie obejmował 104 apartamenty. Zbudowane w blokach z 3 kondygnacjami, każdy blok z windą. Ta rezydencja oferuje różne układy mieszkań. Wszystkie apartamenty oferują ładny i jasny salon, otwartą kuchnię, 2 lub 3 sypialnie i 2 łazienki. Główna sypialnia posiada łazienkę. Kuchnia jest w pełni wyposażona i dodatkowo zainstalowane są już wybrane sprzęty AGD – płyta elektryczna i okap kuchenny. Kompleks BIANCA BEACH oferuje piękne strefy ogólnodostępne z basenami i placem zabaw dla dzieci. Kompleks jest bardzo bezpieczny, ponieważ jest całkowicie zamknięty.

Mieszkania na parterze:
Apartamenty na parterze składają się z 2 lub 3 sypialni i 2 łazienek. Apartamenty na parterze mają tę zaletę, że mają duże tarasy i ogród z przodu nieruchomości oraz mniejszy taras z tyłu mieszkania. Powierzchnie mieszczą się w przedziale 36–143 m2.
Apartamenty na 1. piętrze:
Te apartamenty na 1. piętrze składają się z 2 lub 3 sypialni i 2 łazienek oraz tarasu od 16 do 18 m2 z widokiem na basen. Apartamenty dysponują także balkonem z tyłu nieruchomości.
Apartamenty na najwyższym piętrze:
Apartamenty na najwyższym piętrze składają się z 2 lub 3 sypialni, 2 łazienek, balkonu o powierzchni 7 m2 z widokiem na basen i dużego solarium o powierzchni 55 – 71 m2 na najwyższym piętrze. Apartamenty te mogą być albo zwrócone w stronę basenu lub zieleni, w zależności od bloku.
Kompleks cieszy się dogodną lokalizacją w pobliżu pięknej plaży Mil Palmeras, banków, barów, restauracji, supermarketów itp., W tym największego centrum handlowego Zenia Boulevard i centrum handlowego Dos Mares. Ponadto w odległości 10 minut jazdy samochodem znajduje się 5 pól golfowych, w tym wielokrotnie nagradzany klub golfowy Las Colinas Golf & Country Club.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Pilar de la Horadada
  • Ilość sypialni: 2
  • Plaża
  • Powierzchnia: 80,4 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 2 (19,10)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska