Nieruchomości w Hiszpanii Apartamenty na polu golfowym 2 - Costa Broker

Pierwotny Apartamenty na polu golfowym

Numer oferty: CB3410
297 000

Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w kompleksie HINOJO na polach golfowych Las Colinas Golf & Country Club.

Kompleks znajduje się w najwyższym punkcie Las Colinas i oferuje panoramiczne widoki na las i morze. Zabudowa składa się z dwóch budynków liczących łącznie 50 luksusowych apartamentów z dwiema i trzema sypialniami, wszystkie od strony południowej z przestronnymi tarasami. Wszystkie apartamenty mają własne miejsca parkingowe i pomieszczenia gospodarcze z bezpośrednim dostępem windą z domu.

Pierwszy blok obejmuje 25 jednostek na czterech kondygnacjach, z różnymi modelami mieszkań z 2 i 3 sypialniami, penthouse’ami z dużymi solariami i parterami z dużymi tarasami i ogrodami.

Apartamenty w kompleksie Hinojo są przestronne i zaprojektowane tak, aby cieszyć się życiem na zewnątrz dzięki doskonałemu połączeniu wzornictwa i praktyczności. Mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się kompleksem posiadającym prywatny basen komunalny, piękny ogród i siłownię, co sprawia że otoczenie apartamentu stanowi idealne miejsce wypoczynku.

W Las Colinas możesz cieszyć się pełną gamą zajęć Golf & Country Club, a także wyborem płatnych atrakcji w obszarze oferowanym przez wyspecjalizowane firmy, z którymi Las Colinas wynegocjował specjalne ceny dla mieszkańców i właścicieli.Jedną z atrakcji jest klub przy plaży Campoamor w którym można wypoczywać na łóżkach z baldachimem, usytuowanych wokół basenu infinity z którego roztacza się widok na morze i plażę. Na terenie klubu mieści się restauracja sushi i snack bar.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Campoamor
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 155 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 2
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska