Nieruchomości w Hiszpanii Apartamenty przy polu golfowym 2 - Costa Broker

LuksusowePierwotny Apartamenty przy polu golfowym

Kompleks rezydencjalny Naranjo cieszy się dogodną lokalizacją, a większość apartamentów oferuje panoramiczne widoki na typowy śródziemnomorski las i morze. Kompleks Naranjo jest kontynuacją bardzo popularnych apartamentów Acacia.

Ten wyjątkowy apartament z 3 sypialniami i 2 łazienkami mieści się w jednym z najwyższych punktów Las Colinas Golf & Country Club. Jego architektura jest ekskluzywna, poparta eleganckim designem. Z apartamentu roztacza się widok na zielone obszary naturalnego lasu śródziemnomorskiego oraz Morze Śródziemne. Szczególną uwagę zwrócono na materiały i tekstury oraz wykorzystanie przestrzeni i technologii. Płytki ceramiczne wewnątrz są również stosowane na zewnątrz w celu zachowania ciągłości wystroju. Kuchnie są harmonijnie wkomponowane w salon i są zarówno praktyczne, jak i piękne.
Wykończenia i instalacje wykonane są z wysokiej jakości materiałów i luksusowych detali, takich jak ogrzewanie podłogowe w łazienkach, stolarka okienna Schüco, klimatyzacja centralna, inteligentna automatyka domowa do sterowania mieszkaniem z telefonu lub iPada, filtry osmotyczne w kuchni, prywatny podziemny parking i pomieszczenie do przechowywania.

Wchodząc do mieszkania znajdziesz przestronny otwarty salon, jadalnię i kuchnię. W pokoju jest dużo naturalnego światła z dużych okien skierowanych w stronę tarasu. Okna tarasu otwierają cały pokój, ponieważ są przesuwanymi drzwiami, które po otwarciu znikają w ścianie. Główna sypialnia posiada łazienkę.

Las Colinas Golf & Country Club znajduje się w 330-hektarowej dolinie między wzgórzami, blisko morza, przez którą biegnie mistrzowskie pole golfowe. Ekologiczny projekt o niskiej intensywności zabudowy, która wtapia się w otoczenie. Idylliczne miejsce na ucieczkę od codzienności i podziwianie 200 000 metrów kwadratowych pięknego krajobrazu i spacery w malowniczych gajach pomarańczowych i cytrynowych. Ponadto mieszkańcy mogą cieszyć się prywatnym klubem plażowym Las Colinas położonym na linii frontu do plaży La Glea w Campoamor|Orihuela Costa, z parkingiem, garderobą, restauracją sushi i basenem infinity.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Luksusowe Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Campoamor
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 142 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska