Nieruchomości w HiszpaniiAPARTAMENT W LOS DOLSES - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Nowe InwestycjePierwotny APARTAMENT W LOS DOLSES

Numer oferty: CB1731
209 000

Świetna oferta dla Klientów, którzy oczekują wysokiej jakości, nowoczesnych przestrzeni i kompleksowych udogodnień w miejscu zamieszkania tj. siłownia, baseny i sauna.

LOKALIZACJA: Spokojna okolica z zamkniętymi osiedlami, oddalona o 5 minut drogi od największego centrum handlowego na Costa Blanca, szerokiego wyboru restauracji, pól golfowych oraz 5 minut od pięknych, zatoczkowych plaż La Zenia i Cabo Roig.

BUDYNEK: Niskiej zabudowy bloki fazy I, II i III tworzą kompleks 78 apartamentów zlokalizowanych na parterze lub dwupoziomowych apartamentów na I piętrze dodatkowo z tarasami na dachu tzw. solarium, na którym znajdują się prywatne jacuzzi. Każdy apartament posiada 2 lub 3 sypialnie oraz wspaniałe widoki z dużych tarasów zwróconych ku południowej stronie.Tereny zielone, baseny oraz strefa SPA z klimatyzowanym basenem tworzą optymalną strefę relaksu do użytkowania przez cały rok.

MIESZKANIE: Dostępne apartamenty posiadają 2 lub 3 sypialnie oraz 2 łazienki z podgrzewanymi podłogami, wykończone są przy użyciu najwyższej jakości materiałów, zabudowa kuchenna w cenie, szafy wnękowe w sypialniach w cenie, rolety zewnętrzne elektrycznie sterowane.Duże tarasy pozwalają na przedłużenie domowej strefy relaksu jak i jadalni.

Opcjonalnie parking podziemny + komórka lokatorska w cenie od 4000€, w przypadku zakupu apartamentu typu Penthouse, miejsce parkingowe i komórka lokatorska bez dodatkowej dopłaty. Oddanie do użytku ostatniej III fazy – marzec 2019

 

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Los Dolses
  • Ilość sypialni: 2
  • Powierzchnia: 87 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (24,74)
  • Year built: 2019
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska

We’re here for you

8500, Lorem Street, Chicago, IL, 55030
Phone  (123)456-78-90
Phone  (123)456-78-90
sales@example.com

Contact Us

We love your feedback and are
constantly looking

SEND US A MESSAGE

Costa Broker © 2018. All rights reserved. Created with ♥ by Gienia Creative