Nieruchomości w HiszpaniiApartament ISEA CALMA w Aguilas - Costa Broker Nieruchomości - Costa Broker

Nowe InwestycjePierwotny Apartament ISEA CALMA w Aguilas

Numer oferty: CB4018
168 000

Isea Calma to kompleks apartamentów położony w sąsiedztwie malowniczej miejscowości Águilas na wybrzeżu Costa Cálida. Inwestycja ulokowana jest w pierwszej linii brzegowej ze spektakularnym widokiem na morze Śródziemne. W ofercie znajdują się przestronne apartamenty z 1, 2, i 3 sypialniami.

Konstrukcja i architektura kompleksu są zintegrowane z pięknem środowiska naturalnego, w którym się znajduje, z poszanowaniem i wzbogaceniem go. Dzięki podwyższonej lokalizacji domy zaprojektowano tak, aby w pełni wykorzystywały naturalne światło i oferowały spektakularne widoki na Morze Śródziemne z dużych tarasów. Szlachetne materiały, zastosowanie morfologii góry i duża ilość roślinności zapewniają idealną harmonię między domami a środowiskiem naturalnym, w którym się znajduje.

Iwestycja Isea Calma znajduje się w kurorcie Isla del Fraile, który w swojej ofercie ma tereny sportowe, catering oraz prywatny nadzór. Do wspólnego użytku mieszkańcy posiadają zielone ogrody przeznaczone do rekreacji i wypoczynku z najbliższymi, dwa duże baseny z zapierającymi dech widokami, strefa relaksu, leżaki i parasole, strefa dla dzieci, plac zabaw i siłownia na świeżym powietrzu.

Kilka minut dalej znajdziesz szeroką ofertę obiektów handlowych, restauracji, kin i wszystkich usług oferowanych przez  malownicze miasto Águilas. Miasto Águilas liczy 28 kilometrów wybrzeża, wzdłuż którego znajduje się aż 35 plaż o różnych rodzajach piasku i grubości, od zatoczek i dziewiczych plaż w środowisku naturalnym, po miejskie plaże miasta Águilas. Ciepły pustynny klimat panuje przez cały rok, a średnia roczna wynosi 22º, zimą panują łagodne temperatury, a latem jest bardzo gorąco. Águilas jest otoczone przez Sierra de la Carrasquilla, Lomo de Bas i Sierra de la Almenara, które łączą się w sieć szlaków, docierających do parków przyrody Cabo Cope i Punta de Calnegre. Águilas jest idealną enklawą do nurkowania, sportów wodnych, turystyki pieszej i golfa. W pobliżu znajdują się 4 pola golfowe.

Jeśli Twoim marzeniem jest piękny, przestronny i funkcjonalny apartament z widokiem na morze, to jesteś o krok do jego spełnienia.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Calida
  • Miasto: Águilas
  • Ilość sypialni: 2
  • Plaża
  • Powierzchnia: 59,86 m2
  • Łazienki: 1
  • Tarasy: 1 (25,58)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska