Nieruchomości w HiszpaniiLuksusowa Villa w Finestrat - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

LuksusoweNowe InwestycjePierwotny Luksusowa Villa w Finestrat

Numer oferty: CB4334
399 000

Luksusowy kompleks willowy w przepięknej okolicy jaką jest Finestrat na który składa się 12 przepięknych i niepowtarzalnych nieruchomości.

Minimalistyczny, wygodny, niepowtarzalny. To trzy przymiotniki z bardzo wielu, jakie definiują ten kompleks luksusowych willi. To tutaj otoczony zielenią posiadasz na wyłączność piękny widok na panoramę Benidorm. Do dyspozycji masz także przestronny  taras z prywatnym basenem gdzie wraz z rodziną i przyjaciółmi spędzisz niezapomniane chwile, bądź w zaciszu zrelaksujesz się przy ulubionej lekturze oddychając morską bryzą przy porannej kawie.

Oferta dotyczy komfortowo zaprojektowanej willi z 3 sypialniami oraz 3 łazienkami, wszystko to na 135,77 m2. Willa wyposażona w sprzęt AGD, dom w pełni klimatyzowany, co w letnie dni zagwarantuje trochę chłodu, w zimniejsze zaś otuli Cię domowym ciepłem. Wszystkie pomieszczenia skonstruowano, tak by w pełni wykorzystać potencjał światła jakie daje wybrzeże Costa Blanca. Taras i solarium stanie się Twoim ulubionym miejscem, gdzie zarazem będziesz mógł poczuć energię miasta i spokój otoczenia.

Miejsce to gwarantuje Ci wiele możliwości spędzania wolnego czasu dzięki bezkonkurencyjnej lokalizacji niedaleko morza, gór, pól golfowych oraz parków rozrywki Terra Mítica czy Terra Natura. Urokliwe miasto Benidorm gwarantuje Ci pełen wachlarz ofert gastronomicznych, handlowych i usługowych.
Odległość od portu lotniczego w Alicante to zaledwie 40 minut jazdy samochodem.

Nie czekaj ze spełnieniem Twoich marzeń o własnym kącie na Costa Blanca i skontaktuj się z nami.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Luksusowe Rynek pierwotny Villa
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Finestrat
  • Ilość sypialni: 3
  • Plaża
  • Powierzchnia: 135,77 m2
  • Łazienki: 3
  • Tarasy: 1
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska