Nieruchomości w HiszpaniiLuksusowy apartament z widokiem na morze w Benidormie - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

LuksusoweNowe InwestycjePierwotny Luksusowy apartament z widokiem na morze w Benidormie

Numer oferty: CB4130
1 200 000

Nowa inwestycja oferująca luksusowe apartamenty w Benidormie, w pierwszej linii brzegowej przy plaży Poniente. W ofercie przestronne i jasne wnętrza, które dzięki wkomponowaniu je w otaczającą ją naturę zapewniają spokój i komfort dla każdego wymagającego lokatora. Każdy z apartamentów posiada  przestronny taras z własnym basenem, co gwarantuje niezapomniane wspólne chwile z rodziną i przyjaciółmi, a także niewyobrażalnie przepiękne widoki na morze Śródziemne oraz miasto Benidorm. Do dyspozycji lokatorów jest wygodny i bezpieczny garaż podziemny.

W sąsiedztwie mieszkańcy mają do dyspozycji plażę Poniente. Perłę Morza Śródziemnego. Jest to najbardziej rozległa plaża tego okręgu miejskiego o długości ponad 3 km, co zamienia ją w idealne miejsce do spacerowania wzdłuż jej brzegu. Posiada ona kompletną ofertę usług i wyposażenia dla wypoczynku takiego jak: platformy pływające, biblio-plażę, zabawy dla dzieci, gry rekreacyjno-sportowe, strefy w cieniu dla lektury, co zapewni chwilę rozrywki i relaksu nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Malownicze miasto Benidorm jest nowoczesnym kurortem wypoczynkowym, który znany jest od dziesięcioleci ze swoich wyjątkowych hoteli, infrastruktury słonecznej i plażowej. Bogata oferta usług handlowych i rozrywkowych gwarantuje niezapomniane przeżycia. Lotnisko w Alicante oddalone jest 40 minut jazdy samochodem.

Ten apartament jest specjalnie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie luksus, komfort i wygodę, a także marzysz o spektakularnych widokach na morze.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Luksusowe Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Benidorm
  • Ilość sypialni: 3
  • Plaża
  • Powierzchnia: 297 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (173m2)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska