Nieruchomości w HiszpaniiNowoczesny apartament w centrum Alicante - Costa Broker - Alicante - Costa Broker

LuksusoweNowe InwestycjePierwotny Nowoczesny apartament w centrum Alicante

Nowoczesny apartament w centrum Alicante

Czyste miasto

Nasz apartament znajduje się w centrum Alicante. Miasta o doskonałym klimacie, z ponad 300 słonecznymi dniami w roku oraz średnią temperaturą 20 °C. Apartament usytuowany jest obok charakterystycznego placu Plaza de los Luceros. Jest to jedna z głównych alei Alicante, która wyróżnia się bogatą ofertą handlową. W niewielkiej odległości od wielu miejskich przestrzeni rekreacyjnych, możesz cieszyć się szeroką gamą możliwości ćwiczeń na świeżym powietrzu. Masz dostęp do plaż, gór, ścieżek biegowych, tras rowerowych oraz wszelkiego rodzaju sportów wodnych.

Styl życia #puredesign

Apartamentowiec Marva, to dużo więcej niż budynek, to przede wszystkim styl życia. Apartamentowiec składa się z 33 ekskluzywnych apartamentów z 1, 2, 3 oraz 4 sypialniami. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić pełną wygodę oraz radość dla całej społeczności.To skoncentrowany na designie projekt w sercu Alicante. Od samego początku sprzedaży cieszył się ogromnym zainteresowaniem, został już tylko jeden apartament na ostatnim piętrze budynku. Stanowi to wyjątkową okazję, aby cieszyć się miejskim, nowoczesnym i kosmopolitycznym klimatem. Spektakularna nieruchomość z otwartym widokiem na miasto i słynny plac Plaza Luceros i mnóstwem śródziemnomorskiego słońca. Design, ekskluzywność i jakość życia w domu skrojonym na miarę. To najlepszy i najbardziej ekskluzywny projekt deweloperski w Alicante, sygnowany certyfikatem BREEAM.
Nie strać tej szansy i umów się ma wizytę rekonesansową, aby obejrzeć na żywo ten niepowtarzalny apartament.

Inne Udogodnienia

Aby utrzymać zdrowy styl życia oraz relaks, apartamentowiec dysponuje dla swoich mieszkańców wieloma atrakcjami. Posiada m.in. siłownię, niesamowity odkryty basen na dachu budynku oraz solarium w otoczeniu zieleni. Dodatkowo znajduje się ekskluzywny parking. Do apartamentu przypisane są dwa, duże miejsca parkingowe. Na duże wyróżnienie zasługuje Social Room. Jest to miejsce z wewnętrzną przestrzenią wyposażoną m. in. w zintegrowaną kuchnię, przyjemny, zielony ogród na świeżym powietrzu, specjalnie zaprojektowany na uroczystości w gronie rodziny oraz znajomych.

 

Certyfikat BREEM

Uzyskanie certyfikatu BREEAM to nie tylko kolejny krok w procesie budowy. Przeciwnie, implikuje poziom popytu, który wpływa na każdą fazę projektu, od jego podejścia do zakończenia. Wszystko musi zostać zaprojektowane w celu przekazania wyczerpującej analizy, która dotyczy dziesięciu kategorii: zarządzanie, zdrowie i dobre samopoczucie, energia, transport, woda, materiały, odpady, ekologiczne wykorzystanie gleby, zanieczyszczenie i innowacje. Jak widać, nic nie jest pozostawione przypadkowi, nawet utrzymanie budynku po jego zakończeniu.

 

Nieruchomości przyjazne dla środowiska

Zrównoważony budynek jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także lepszy z ekonomicznego, społecznego, jak i kulturowego punktu widzenia.

Jednak prawdą jest, że biorąc pod uwagę wysoką jakość używanych materiałów, zaangażowanie w zrównoważony rozwój zwiększa budżet o 5 do 10%. W każdym razie to opłacalna inwestycja, z której płyną namacalne korzyści. Przekładają się one m.in. na oszczędność energii od 50% do 70%, do 40% mniejsze zużycie wody i redukcję kosztów konserwacji o 7 do 8%.

Te wartości procentowe, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne, jednocześnie zakładają poprawę jakości życia. Odpowiednia izolacja, jakość powietrza, oświetlenie, orientacja i wiele innych czynników analizowanych przez BREEAM mają bezpośredni wpływ na codzienne życie naszych klientów. Ten aspekt filozofii firmy KRONOS Homes jest tu widoczny, ponieważ jest to część zasadniczej zmiany kulturowej na rynku nieruchomości. Zmiana świadomości, która musi promować wykorzystanie materiałów ekologicznych i uwrażliwić społeczeństwo na to, w jaki sposób zrównoważona architektura pomaga walczyć ze zmianami klimatu. Twój dom przyszłości, to dom którym możesz cieszyć się już teraz!

 

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Luksusowe Penthouse Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Alicante
  • Ilość sypialni: 4
  • Plaża
  • Powierzchnia: 209
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (35,77)
  • Year built: 2019
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska