Nieruchomości w HiszpaniiNowoczesny dom z basenem - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Pierwotny Nowoczesny dom z basenem

Jest to nowo powstające, zamknięte osiedle mieszkaniowe składające się z dziewięciu willi. Każda willa znajduje się na osobnej działce z prywatnym basenem. Kompleks posiada wiele przestronnych terenów zielonych, kort tenisowy i duży basen komunalny. Znajduje się 200 m od centrum handlowego Habaneras, Carrefour, wielu lokalnych udogodnień i strefy rekreacyjnej Ozone, gdzie znajdują się kina i centrum medyczne (IMED). W pobliżu znajduje się także rezerwat przyrody Las Salinas, a do pobliskich plaż i centrum Torrevieja można łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską. To wspaniała lokalizacja, w pobliżu wszystkiego, czego możesz potrzebować, i gdzie możesz naprawdę cieszyć się hiszpańskim stylem życia i śródziemnomorskim klimatem.

 

Wille są nowoczesne, wygodne, a każda z nich posiada południową orientację, więc możesz cieszyć się słońcem przez cały dzień. Oprócz najwyższej jakości wykonania wykonanego zgodnie z najwyższymi specyfikacjami, domy te spełniają najwyższe poziomy wydajności energetycznej.

Model ALEXANDRA składa się z dwóch kondygnacji oraz solarium. Posiada trzy sypialnie, trzy łazienki. Działka ma powierzchnię 206 m², a jej powierzchnia zabudowy wynosi 157,70 m².

 

Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka oraz duża sypialnia dwuosobowa, natomiast na piętrze znajdują się dwie sypialnie, dwie łazienki oraz solarium, w którym można cieszyć się słońcem i mikroklimatem Torrevieja przez cały dzień.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Dom wolnostojący Rynek pierwotny Villa
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Torrevieja
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 157,7 m2
  • Łazienki: 3
  • Tarasy: 2 (51,4)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska