Nieruchomości w HiszpaniiPiękna Villa z basenem - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

LuksusowePierwotny Piękna Villa z basenem

Ten wyjątkowy kompleks 46 stylowych i współczesnych willi wolnostojących znajduje się na wzniesieniu, na szczycie wzgórza w pobliżu uroczej miejscowości Rojales i klubu golfowego Marquesa. Ta lokalizacja oferuje wspaniałe widoki na okolicę i Morze Śródziemne. Ponadto każda willa wyposażona jest w basen typu Infinity z widokiem na morze, dzięki czemu można podziwiać spektakularne widoki z basenu.

Do wyboru są 3 różne projekty, wszystkie z dużym garażem i dodatkową przestrzenią na niższym poziomie, aby zaaranżować dodatkowe pokoje, jeśli planujesz powiększenie części mieszkalnej lub gościnnej. Wielkości działek od 300m2 do 676m2.

Wille obejmują basen Infinity, meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, system klimatyzacji centralnej, zagospodarowany ogród, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz rolety elektryczne w całym budynku. Istnieje możliwość dodania dodatkowych sypialni, łazienek, schowków, siłowni, sauny lub pokoju rozrywki obok garażu na dolnym piętrze.

Inwestycja znajduje się w pobliżu wszystkich lokalnych udogodnień w centrum miasta, w tym sklepów, barów, restauracji, supermarketów, centrum sportowego i placówek medycznych. Najbliższe pole golfowe znajduje się zaledwie 1,5 km od osiedla, a w pobliskim mieście Quesada znajduje się także park wodny oraz więcej sklepów, barów i restauracji. Plaże w Guardamar i Torrevieja znajdują się w odległości krótkiej jazdy samochodem, a do 2 międzynarodowych lotnisk, Alicante i Murcji, można dojechać w 40 minut.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Dom wolnostojący Rynek pierwotny Villa
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Rojales
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 252 m2
  • Łazienki: 3
  • Tarasy: 2
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska