Nieruchomości w HiszpaniiAPARTAMENTY BALI W PUNTA PRIMA - Nierruchomości w Hiszpanii - Costa Broker

Nowe InwestycjePierwotny APARTAMENTY BALI W PUNTA PRIMA

Numer oferty: CB1717
183 000
O INWESTYCJI:

Apartamenty Bali w Punta Prima, to świetna oferta dla Klientów, którzy oczekują wysokiej jakości, nowoczesnych przestrzeni i kompleksowych udogodnień w miejscu zamieszkania. Do dyspozycji mieszkańców jest siłownia, baseny i sauna.

LOKALIZACJA:

Inwestycja ta jest zlokalizowana w odległości 5 min.jazdy samochodem od Torrevieja w rejonie Punta Prima, gdzie znajdują się restauracje, centra handlowe, spektakularne plaże, pola golfowe i wszystkie niezbędne atrakcje, którymi można cieszyć się przez cały rok.

BUDYNEK:

I faza inwestycji na którą składają się apartamentowce w niskiej zabudowie. Cały kompleks zaprojektowany w balijskim stylu, gdzie główną rolę odgrywa unikatowa roślinność, która otacza baseny i strefy relaksu, tworząc tym samym dla mieszkańców miejską dżunglę. Nie zabrakło tu platform balijskich imitujących tarasy ryżowe. Strefa SPA posiada basen, jacuzzi, saunę oraz siłownię, gdzie dodatkowo jest jeszcze siłownia zewnętrzna ” Street Workout”.  Każdy z apartamentów posiada duże tarasy z których roztaczają się piękne widoki na okolicę. W podziemnej części budynku znajdują się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie opcjonalnie za dopłatą od 5000€, przy zakupie apartamentu typu „penthouse” garaż i komórka lokatorska zwarta w cenie mieszkania.

MIESZKANIE:

W inwestycji Bali, dostępne są apartamenty z 2 lub 3 sypialniami, 2 łazienkami z podgrzewanymi podłogami. Kuchnia z zabudową w wysokiej jakości, łazienki kompleksowo urządzone i wyposażone. Rolety zewnętrzne automatycznie sterowane.

Oddanie do użytku: Q2,2020

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Apartament Rynek pierwotny
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Punta Prima
  • Ilość sypialni: 2
  • Powierzchnia: 82,96 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 1 (14,4)
  • Year built: 2020
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska