Nieruchomości w HiszpaniiVilla Llebeig w Cumbre del Sol - Costa Broker nieruchomości w Alicante - Costa Broker

LuksusoweNowe InwestycjePierwotny Villa Llebeig w Cumbre del Sol

Opis Villi

Ekskluzywność Villa Llebeig w Cumbre del Sol sprawia, że ​​ta nieruchomość jest domem, w którym chcesz mieszkać przez cały rok oraz cieszyć się łagodnymi temperaturami Residential Resort Cumbre del Sol na wybrzeżu Costa Blanca.

Wejście przez górne piętro prowadzi do dużych okien, z których możemy podziwiać wspaniałość Morza Śródziemnego oraz podkreślić efekty naturalnego oświetlenia. Po prawej stronie mamy dwa przestronne pokoje z oddzielną łazienką i dostępem do praktycznego tarasu, na którym codziennie będziesz chciał zobaczyć wschód słońca. Po lewej stronie przechodzi się do głównego pokoju z dużą garderobą i łazienką. Główna sala posiada duży prywatny taras, na którym można się zrelaksować i podziwiać widoki.

Schody z nowoczesnymi liniami i szklanymi balustradami dodają przestrzeni oraz lekkości, które prowadzą do jadalni o podwójnej wysokości, tworząc wrażenie przestronności. Ta otwarta przestrzeń ma wyspiarską kuchnię wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt AGD. Ta z kolei, prowadzi do wspaniałego salonu. Duże okna pozwalają na naturalne oświetlenie, za sprawą którego pomieszczenia są bardzo oświetlone. Dopełnieniem jest pralnia.

Klejnotem Villa Llebeig w Cumbre del Sol jest jego niesamowity prywatny basen bez krawędzi o wymiarach 3 na 12 metrów. Sprawdzi się idealnie na duże spotkania, na których można cieszyć się grillem. Możesz wypoczywać na tarasie ze wszystkimi wygodami. Całość uzupełnia solarium i weranda, na której można cieszyć się z odpoczynku. Chcesz więcej informacji? Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszy dom dla Twojej rodziny.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Dom wolnostojący Luksusowe Rynek pierwotny Villa
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Cumbre del Sol
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 537 m2
  • Land size: 826 m2
  • Łazienki: 5
  • Tarasy: 2
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska