Nieruchomości w HiszpaniiVilla Marblau w Cumbre del Sol - Costa Broker Nieruchomości Alicante - Costa Broker

LuksusoweNowe InwestycjePierwotny Villa Marblau w Cumbre del Sol

Opis nieruchomości

Villa Marblau w Cumbre del Sol, to ekskluzywna nieruchomość z niezależnymi i przestronnymi przestrzeniami, w których przyjmowanie gości będzie wielką przyjemnością. Villa została zaprojektowana na działce o powierzchni 2000 m2, ,co sprawia, że posiadamy wystarczającą prywatność. Posiada 4 sypialnie, 5 łazienek oraz możliwość rozbudowy o jeszcze jedną sypialnię, co jest ogromną zaletą.

Villa Marblau w Cumbre del Sol posiada wyjątkowe cechy. Wszystkie pokoje są przestronne, jasne oraz posiadają własną łazienkę. Główna sypialnia posiada garderobę, duży taras oraz łazienkę z wanną z której odpoczywając możemy jednocześnie obserwować morze. Przestrzeń dzienna jest idealnym miejscem dla gości, a przestronny salon obejmuje jadalnię o pojemności wystarczającej dla dużej rodziny. Obszar ten ma podwójną wysokość, a listwy w górnym oknie nadają mu lekkości i wielkości.

W kuchni, w której znajduje się kolejna jadalnia, widoki są bohaterami dzięki przeszklonym ścianom, które zapewniają przyjemne ciepło. Zarówno salon jak i kuchnia ma dostęp do imponującego tarasu z którego rozprzestrzenia się majestatyczny widok. Dodatkowo posiadamy piękne solarium wraz z miejscem do relaksu. To w połączeniu z dużym basenem typu infinity oraz jacuzzi, daje poczucie wyjątkowego luksusu.

Niższe piętro zaskakuje dodatkową przestrzenią, którą można wykorzystać jako mieszkanie z sypialnią, łazienką, jadalnią, tarasem i werandą. Villa Marblau jest uzupełniona zadaszonym parkingiem na 3 samochody, windą na 3 piętrach, co zapewnia jej duży komfort i funkcjonalność. Oprócz dodatkowych przestrzeni, w których można zaprojektować miejsce do zabawy, nauki, biura, a nawet dodatkowy pokój.

Jeśli poszukujesz wyjątkowego miejsca na Costa Blanca, gdzie słońce jest obecne przez 320 dni w roku, to właśnie znalazłeś swój nowy dom. To Villa Marblau w Residential Resort Cumbre del Sol.

 

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Dom wolnostojący Luksusowe Rynek pierwotny Villa
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Cumbre del Sol
  • Ilość sypialni: 4
  • Powierzchnia: 1084 m2
  • Land size: 2122 m2
  • Łazienki: 5
  • Tarasy: 2 (287)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska