Nieruchomości w HiszpaniiVilla w Torrevieja - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Pierwotny Villa w Torrevieja

Jest to nowo powstające, zamknięte osiedle mieszkaniowe składające się z dziewięciu willi. Każda willa znajduje się na osobnej działce z prywatnym basenem. Kompleks posiada wiele przestronnych terenów zielonych, kort tenisowy i duży basen komunalny. Znajduje się 200 m od centrum handlowego Habaneras, Carrefour, wielu lokalnych udogodnień i strefy rekreacyjnej Ozone, gdzie znajdują się kina i centrum medyczne (IMED). W pobliżu znajduje się także rezerwat przyrody Las Salinas, a do pobliskich plaż i centrum Torrevieja można łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską. To wspaniała lokalizacja, w pobliżu wszystkiego, czego możesz potrzebować, i gdzie możesz naprawdę cieszyć się hiszpańskim stylem życia i śródziemnomorskim klimatem.

 

Wille są nowoczesne, wygodne, a każda z nich posiada południową orientację, więc możesz cieszyć się słońcem przez cały dzień. Oprócz najwyższej jakości wykonania wykonanego zgodnie z najwyższymi specyfikacjami, domy te spełniają najwyższe poziomy wydajności energetycznej.

Model EVA to jednopoziomowa willa z solarium, trzema sypialniami, dwiema łazienkami, salonem, kuchnią, tarasem, patio i prywatnym basenem. Działki mają powierzchnię od 226 m² do 276 m², a każdy dom ma powierzchnię 181,69 m².

Ten model zapewnia komfort życia na jednym poziomie, a także oferuje korzyści płynące z przestronnego solarium z dużą pergolą, miejscem do grillowania i prysznicem, z którego można cieszyć się, aby jak najlepiej wykorzystać śródziemnomorski klimat.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Dom wolnostojący Rynek pierwotny Villa
  • Region: Costa Blanca Płd.
  • Miasto: Torrevieja
  • Ilość sypialni: 3
  • Powierzchnia: 181,69 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 2 (81)
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska