Nieruchomości w HiszpaniiVilla z widokiem na Benidorm - Costa Broker - Nieruchomości w Hiszpanii. - Costa Broker

Pierwotny Villa z widokiem na Benidorm

Numer oferty: CB3886
520 000

Camporrosso Village  – kompleks rezydencjalny bogaty we wszystkie udogodnienia dla typowego wakacyjnego resortu, znajduje się na alei Avenida de América skupiającej cały kompleks rekreacyjny pod Sierra Cortina: Hotel Asía Gardens, pola golfowe, hotel Melia Villa Aitana, park rozrywki Terra Mítica, Terra Natura… Aleja jest bezpośrednio połączona ze zjazdem na autostradę z AP- 7, którą w 30 minut dostaniemy się do lotniska w Alicante. Zaledwie kilkadzisiąt metrów poniżej znajduje się cały obszar handlowy regionu: CC La Marina z szerokim wyborem sklepów sieciowych, restauracji, barów, kręgielni i kina. Ponadto znajdują się tu duże markety Carrefour, Leroy Merlin, Mercadona, Decathlon itp. Znany turystyczny kurort Benidorm – największy na Costa Blanca, leży u podnóża Finestrat, dzięki czemu możemy się cieszyć widokiem na to miasto i całą zatokę bezpośrednio z własnego tarasu.

Camporrosso Village to szeroki wybór apartamentów, dwupoziomowych duplex z ogrodem lub z solarium oraz willi, wokół dużego wspólnego obszaru z basenami, kortami padel, siłownią i Social Beach Club. Duża powierzchnia wspólnych obszarów osiąga około 50 000 m2.
Baseny, ogrody i place zabaw są rozmieszczone tarasowo, na różnych poziomach z imponującymi ścianami z naturalnego kamienia, tworząc piękne otoczenie. Na terenie kompleksu powstało 10 wyjątkowych willi, Villas Perla i Villas Esmeralda, położonych nad Avenida de América. Widoki, design, jasność, te cechy tworzą wyjątkową przestrzeń do doświadczania śródziemnomorskiego życia.

Szczegóły oferty
  • Typ nieruchomości: Rynek pierwotny Villa
  • Region: Costa Blanca Płn.
  • Miasto: Finestrat
  • Ilość sypialni: 4
  • Powierzchnia: 430 m2
  • Łazienki: 2
  • Tarasy: 2
Udogodnienia
Kontakt
Kontakt do Monika Mrozińska