Biuro w Alicante: Calle Italia 9

Costa Broker Alicante > Blog > Hiszpania — rynek pierwotny czy rynek wtórny?

Hiszpania — rynek pierwotny czy rynek wtórny?

5 października 2020

Co wybrać? Rynek pierwotny czy rynek wtórny? W tym artykule, wyjaśniamy jaką przewagę ma RYNEK PIERWOTNY nad RYNKIEM WTÓRNYM w Hiszpanii. Dowiedz się dlaczego może okazać się to oszczędnością, decydując…

Co wybrać?

Rynek pierwotny czy rynek wtórny? W tym artykule, wyjaśniamy jaką przewagę ma RYNEK PIERWOTNY nad RYNKIEM WTÓRNYM w Hiszpanii. Dowiedz się dlaczego może okazać się to oszczędnością, decydując się na zakup nieruchomości od dewelopera. Koniecznie przeczytajcie ten artykuł, który dla Was przygotowaliśmy.

Wielu z Was planując zakup nieruchomości zadaje sobie odwieczne pytanie, rynek pierwotny, czy wtórny? Ostatecznie w dużej mierze warunkuje to zazwyczaj lokalizacja jak i czas, w którym chcemy sfinalizować transakcję.

Inwestorzy w Polsce doskonale znają realia i wiedzą, że zakup nowego apartamentu wymaga dodatkowych nakładów finansowych na jego wykończenie. Stan surowy wymaga niemałych funduszy, jak i czasu, który należy zainwestować w jego wykończenie i urządzenie. Choć finalnie, nie brakuje chętnych na wybór tego wariantu, gdyż chcąc nabyć nieruchomość na nowoczesnym osiedlu to jedyna droga. W Hiszpanii niezależnie od tego jaką nieruchomość rozważasz zakupić, (apartament, bungalow czy dom), OD DEWELOPERA CZEKA na CIEBIE miła NIESPODZIANKA.

Korzyści

Poza tak oczywistymi kwestiami jak możliwość nabycia nieruchomości o wysokich walorach estetycznych oraz udogodnieniach w częściach wspólnych (baseny, siłownie, sauny, piękne ogrody), to kupujący ma wpływ na dowolną aranżację, jak i zmianę układu pomieszczeń. Nasi klienci często decydują się na zakup nieruchomości na początkowym etapie sprzedaży inwestycji. Dzięki temu mogą korzystać z takich rozwiązań i za naszym pośrednictwem przeprowadzić określone zmiany w projekcie. Kolejną korzyścią jest finansowanie zakupu rozłożone w czasie. Najczęściej w czasie budowy (która może trwać do 2 lat) nabywca dokonuje wpłat do 40%-50% wartości nieruchomości. Pozostała część wpłacana jest dopiero w dniu podpisania aktu notarialnego. Ale teraz to, co dla decydujących się na zakup nieruchomości od dewelopera będzie prawdziwą wisienką na torcie. Nie musisz martwić się o wykończenie mieszkania, gdyż deweloper zrobi to za Ciebie, a ponadto odbędzie się to BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.

Show house

Zastanawiasz się, jak to wygląda i co dokładnie otrzymasz już w cenie nieruchomości? Każda inwestycja posiada mieszkanie pokazowe „SHOW HOUSE”. Mieści się w nim „SHOWROOM” z ekspozycją materiałów wykończeniowych. Kiedy podczas wizyty rekonesansowej udajemy się z klientami do takiego mieszkania pokazowego, możemy obejrzeć całą gamę płytek ceramicznych, podłogowych i ściennych do łazienek, kuchni oraz na taras i do salonu. Ponadto każdy deweloper oferuje zabudowę kuchenną, dając często możliwość personalizacji kolorystycznej frontów i blatów kuchennych, a nawet koloru farb ściennych. Drzwi wewnętrzne, zewnętrze rolety antywłamaniowe należą do standardowego wyposażenia. Zaskoczy Was pewnie fakt, iż łazienki są nie tylko wykończone, ale posiadają również biały montaż wraz z armaturą. Dodatkowo kabiny prysznicowe z deszczownicą, szafki pod umywalkowe lub blaty, lustra oraz oświetlenie LED.

Co jeszcze? Mimo, że to pozornie już mniejsze koszty, ale wszystkie kontakty i włączniki świateł również są już zamocowane, tak samo jak punkty oświetleniowe LED. Jeśli myślisz, że to już wszystko, czego możesz się spodziewać to mamy coś jeszcze. Większość deweloperów oferuje wraz z meblami kuchennymi częściowy lub kompletny pakiet sprzętu AGD, TAK! to kolejne kilka tysięcy euro w prezencie. Wszystkiego na raz podobno mieć nie można, więc należy przyjąć, że w połowie ofert deweloperskich dostępnych na rynku znajduje się też klimatyzator, gdyż rozprowadzenie jest zawsze w cenie. Jedynie urządzenie może być Twoim kosztem.

Podsumowanie

Widzicie już tą rosnącą kwotę oznaczającą w tym przypadku Wasze OSZCZĘDNOŚCI finansowe? Zasoby czasu, jakie musielibyście poświęcić na koordynację tego procesu na odległość? To są właśnie często pomijane zalety, co wynika z tego, że wielu klientów nawet nie przypuszcza, że cena nieruchomości deweloperskiej w Hiszpanii, zawiera aż tyle dodatkowych wartości i korzyści. Kiedy już wspólnie przejdziemy przez etap zaplanowania wykończenia wnętrza Waszego apartamentu, (zamawiając wybrane materiały u dewelopera) nadal jesteśmy Waszym wymarzonym partnerem biznesowym o wysokich kompetencjach. Możecie nam zaufać, powierzając również umeblowanie i dekorację Waszej nieruchomości w Hiszpanii. Temu poświęcimy oddzielny wpis, w którym powiemy, jak stworzyć przytulne i wyróżniające się wnętrze przy naszym wsparciu.

A jeśli opisane przez nas argumenty, przemawiają dla Was za wyborem rynku pierwotnego, to teraz zapraszamy Was do przeczytania wartościowej treści artykułu na naszym blogu: „JAK PRZEBIEGA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI DEWELOPERSKIEJ W HISZPANII I JAK SIĘ DO NIEGO PRZYGOTOWAĆ”?

Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

.