Biuro w Alicante: Calle Italia 9

Costa Broker Alicante > Sprzedaż > Rynek pierwotny > Willa > NOWA WILLA W MORAIRA

NOWA WILLA W MORAIRA

 • 214 m2
 •  3
 • 4

Numer oferty: N6482

Termin oddania: 

 835 000  €

Atuty oferty

 • Garage
 • Solarium
 • Terrace
 • Wardrobes cupboard
 • Armored Door
 • Pool Own
 • Parking
 • Garden

Szczegóły nieruchomości

 • Typ Nieruchomości: Villa
 • Region: Alicante
 • Miasto: Moraira
 • Ilość sypialni: 3
 • Ilość łazienek: 3
 • Powierzchnia: 214 m2
 • Powierzchnia działki: 1450 m2

Charakterystyka inwestycji

NOWA WILLA W MORAIRA

Nowy budynek Luksusowe wille położone na działce 2 km od miasta Moraira i plaży. Znajduje się w już zorganizowanej i zbudowanej urbanizacji. Działka ta znajduje się obok hotelu Swiss w Moraira, który posiada wspaniałą restaurację, z której można korzystać po zamieszkaniu tutaj.
Projekt jest zaprojektowany na działce o powierzchni 1.450 m2 i ma całkowitą powierzchnię konstrukcyjną 509 m2, rozmieszczoną na 2 piętrach.

Na górnym piętrze znajduje się wejście do holu oraz dwie sypialnie z apartamentami. Po schodach wchodzimy na główny poziom, gdzie znajduje się kolejny dostęp dla osób, które wjeżdżają na działkę samochodem. Na tym piętrze znajduje się otwarta przestrzeń, w której znajduje się część dzienna z TV, jadalnia i kuchnia, zaprojektowana tak, aby stworzyć wrażenie przestronności i przytulności. Na tym samym piętrze znajduje się kolejna sypialnia z apartamentem, która jest oddzielona od części dziennej korytarzem dla większej prywatności. Na tym piętrze znajduje się również toaleta dla gości.

Z salonu można wyjść na zewnętrzny taras i basen, które są umieszczone na tym samym poziomie co salon, co tworzy harmonijne otoczenie, tak jakbyś czuł się wewnątrz, kiedy jesteś na zewnątrz, i odwrotnie. Do dyspozycji mamy również prężnie działający ogród, który można zaprojektować według własnego uznania.

Dom jako całość jest ogrodzony i ma dwie bramy wjazdowe, jedną dla pieszych z elektronicznym systemem otwierania drzwi, a drugą dla pojazdów mechanicznych z pilotem.

Przestrzenie zewnętrzne zachowują jakość i wzornictwo zaplanowane dla wnętrza domu, zarówno dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, jak i konfiguracji przestrzeni z opcjonalnymi meblami miejskimi. W projekcie uwzględniono oświetlenie przestrzeni zewnętrznych wokół domu, jak również oświetlenie ciągów pieszych, dróg dojazdowych, tarasów i miejsc do grillowania. Ogród wyposażony jest w automatyczny system nawadniania. Cała powierzchnia ogrodu będzie wykończona żwirem, a pod spodem będzie znajdować się siatka z geowłókniny.

Wielkość 35m2 około, wbudowane schody, podwodne reflektory ledowe. W komplecie: filtr, pompa, panel elektryczny oraz wykończenie wnętrza – mozaika. Posiada również wstępną instalację do ogrzewania pompą ciepła, całkowicie wykończone i wybrukowane pomieszczenie zaplecza, jak również zamknięte pomieszczenie z wentylacją, w którym znajdują się urządzenia basenowe.

Jest otwarty parking i pergola w kształcie żagla.

Przestrzenie domu są naturalnie oświetlone przez duże okna. W całym domu znajduje się również oświetlenie punktowe LED.

System ogrzewania wybrany dla Twojego domu to system ogrzewania podłogowego z kotłem gazowym, który zapewnia dystrybucję ciepła dostosowaną do idealnych potrzeb ludzkiego ciała.

Klimatyzacja będzie działać poprzez system wentylacyjny, w tym indywidualną klimatyzację dla każdego pomieszczenia.

System wentylacji mieszkań działa w oparciu o mechaniczny wyciąg powietrza wewnętrznego poprzez kanały z kuchni i łazienek aż do komina na dachu.

Szczególnie zadbaliśmy o izolację akustyczną w każdym z rozwiązań konstrukcyjnych Twojego domu, abyś mógł cieszyć się dobrym poziomem komfortu w każdym pomieszczeniu. Zgodność z Technicznym Kodeksem Budowlanym, Podstawowym Dokumentem Ochrony przed Hałasem oraz Bezpieczeństwem Użytkowania i Dostępności.

Rozkład pomieszczeń jest przegrodzony płytą gąbczastą z cegły ceramicznej o grubości 9 cm. Wewnątrz przegród między sypialniami umieszczono bloczki termoizolacyjne w celu izolacji akustycznej.

Podwójne szyby z komorą powietrzną typu CLIMALIT zapewniają kontrolę słoneczną i niską emisyjność.

Stolarka składa się z lakierowanego aluminium pierwszych marek z przekładką termiczną i otwieraniem składanym lub uchylnym w zależności od przypadku w oknach sypialni i pokoju dziennego. We wszystkich sypialniach zastosowano również żaluzje z napędem elektrycznym.

Nowoczesna kuchnia z laminowanymi drzwiami połączonymi z gładkimi drzwiami lakierowanymi na biało, z szufladami z blokadami i blatami Silestone w kolorze białym.

Na wyposażeniu: piekarnik, mikrofalówka, płyta ceramiczna, okap, lodówka i zmywarka.

Łazienki wyposażone w toalety Roca, model „The Square”. Również umywalki Roca „Victoria” z lustrem i zintegrowanym oświetleniem LED.

Brodziki będą miały takie samo wykończenie jak podłoga domu (antypoślizgowe) i stały szklany uchwyt.

Instalacja ciepłej i zimnej wody z przewodami w rurach wpuszczanych wykonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, z obiegiem powrotnym ciepłej wody, kurkiem ogólnym i niezależnymi kluczami odcinającymi w każdej łazience. Bateria umywalkowa z mieszaczem pierwszych marek z czarnym wykończeniem i automatycznym systemem odpływowym oraz bateria prysznicowa z mieszaczem termostatycznym pierwszych marek z czarnym wykończeniem. System oczyszczania wody brudnej podłączony do sieci kanalizacyjnej zgodnie z przepisami.

Instalacja elektryczna jest wykonana i wyposażona w mechanizmy elektryczne zgodnie z przepisami elektrotechnicznymi niskiego napięcia i zasadami firmy dostarczającej.

Plaże

Odległość od morza:

Odległość od lotniska

Odległość od lotniska w Alicante:

Udogodnienia

W cenie nieruchomości

  Wyślij zapytanie

  Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
  ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

  Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

  .