Usługi wspierające zakup, broker nieruchomości na Costa Blanca - Costa Broker

Co możemy dla Państwa zrobić?

Oferujemy kompleksową obsługę przed- i posprzedażową. Towarzyszymy naszym Klientom przez cały proces zakupu nieruchomości, oferując obsługę prawną polskojęzycznego prawnika, pomoc przy uzyskaniu finansowania w jednym z hiszpańskich banków, tłumaczenia – jeśli są konieczne. Po zakupie zorganizujemy wszelkie prace w zakupionej nieruchomości, jakie będą wymagane i wyposażymy go we wszystko co niezbędne, aby przygotować Państwa apartament lub dom do komfortowego użytkowania, jak i wynajmu krótkoterminowego, którym zarządzamy. Zorganizujemy sprzątanie, fachowców wielu branż i będziemy pod telefonem w każdej sytuacji awaryjnej.

Jeśli znajdą się Państwo w zupełnie nieoczekiwanych sytuacjach, które w Polsce umielibyśmy bez problemu rozwiązać, a tutaj, w Hiszpanii nieco się to komplikuje. Wtedy jesteśmy dla naszych Klientów wsparciem i staramy się pomóc w załatwieniu sprawy. Czasem po prostu wiemy do kogo zadzwonić.

W ramach zakresu naszych usług, możecie Państwo skorzystać z profesjonalnej obsługi w poniższych obszarach naszej działalności:

  1. Otwarcie rachunku bankowego
  2. Wyrobienie numeru N.I.E.
  3. Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego
  4. Konsultacje prawne
  5. Ubezpieczenia
  6. Home staging
  7. Opieka nad nieruchomością
  8. Zarządzanie najmem