Biuro w Alicante: Calle Italia 9

Costa Broker Alicante > Blog > Seascape Resort – poznajemy inwestycje

Seascape Resort – poznajemy inwestycje

12 listopada 2020

Seascape Resort: odkryj wspaniałe miejsce do życia na Costa Blanca Wyjątkowy i nowoczesny kompleks mieszkaniowy w Benidorm. To liczący 162 kaskadowo ułożone penthouse’y i 20 ekskluzywnych willi ze spektakularnymi widokami…

Seascape Resort: odkryj wspaniałe miejsce do życia na Costa Blanca

Wyjątkowy i nowoczesny kompleks mieszkaniowy w Benidorm. To liczący 162 kaskadowo ułożone penthouse’y i 20 ekskluzywnych willi ze spektakularnymi widokami na morze. Ogromny teren fantastycznych części wspólnych wyróżnia to idealnie zlokalizowane osiedle.

Czy możesz sobie wyobrazić, jakby to było budzić się każdego ranka z widokiem na panoramę Benidorm, na tle Morza Śródziemnego? Wychodzić prosto z sypialni na taras i rozkoszować się pięknymi widokami przy gorącej kawie, czując pierwsze promienie słońca dnia? Wrócić tu znów wieczorem, o zachodzie słońca i zrelaksować się, kontemplując ten​​ magiczny czas w prywatnym jacuzzi na tarasie? W Seascape Resort możesz mieć to każdego dnia, aby żyć tak, jak zawsze marzyłeś.

Ciesz się widokami na morze ze swojego nowego biura!

U stóp mitycznego Puig Campana, pomiędzy balkonem Morza Śródziemnego i panoramą Benidorm w tle, znajduje się Seascape Resort. Kompleks mieszkalny klasy premium, którego apartamenty w pierwszej fazie jeszcze w końcówce roku 2020 zostaną oddane do użytku.

Wyróżnia je design, mnóstwo światła we wnętrzach, widok na morze oraz wysoka jakość wykonania i materiałów. Jest to nowoczesna i innowacyjna urbanizacja, którą stworzono na podstawie niepowtarzalnego projektu architektonicznego. Tu możesz cieszyć się śródziemnomorskim życiem, jednocześnie pracując zdalnie. Komfortowe przestrzenie umożliwią Ci zaadoptowanie strefy home office z pocztówkowymi widokami, jak i w bezkonkurencyjnym klimacie. Czy można sobie lepiej z wizualizować przyszłość?

Poczuj wolność we własnym  śródziemnomorskim ogrodzie!

Po długich tygodniach odosobnienia na kwarantannach, doświadczyliśmy wielu nowych rzeczy. Między innymi to, że można z absolutną normalnością wykonywać wiele obowiązków zawodowych prosto z domu. Dzięki temu mieszkanie na plaży nie jest już tylko bezsprzecznie związane ze schematem wakacji. Czy to możliwe, żeby zatem zmienić miejsce zamieszkania i przenieść się w najcieplejsze i najzdrowsze miejsce Europy?

Odpowiadamy, TAK, ponieważ znamy to z autopsji i wiemy, jakie to wspaniałe uczucie.

Należy podkreślić, że stworzone przestrzenie i różnorodność atrakcji w częściach wspólnych pozwolą Ci w pełni cieszyć się aktywnością. Wśród udogodnień znajdują się dwa baseny infinity, jacuzzi, brodzik dla dzieci, tereny zielone, ogród aromatyczny, sala gourmet, czytelnia, gry dla dzieci, przestrzeń do chilloutu, siłownia, boisko sportowe, paddle tenis, petanque, bio strefa do ćwiczeń. A miłośnicy golfa znajdą wspaniałe pole treningowe putting green. Wszystko to z gwarancją dostępności dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Zapewnia spokój życia w przestrzeni zamkniętego, monitorowanego terenu osiedla.

Życie w Seascape Resort będzie jak na wakacjach o każdej porze roku. Pojęcie dobrego samopoczucia inspiruje każdy najmniejszy szczegół urbanizacji. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby mieszkańcy w każdym zakątku odczuwali komfort, wygodę oraz prywatność.

A przede wszystkim cieszyli się światłem Morza Śródziemnego.

Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

.