Biuro w Alicante: Calle Italia 9

Costa Broker Alicante > Blog > Najdroższy apartament w Alicante

Najdroższy apartament w Alicante

3 sierpnia 2020

GENERAL MARVA apartament przyszłości Ten najdroższy apartament w Alicante to synonim budownictwa przyszłości, którego możesz doświadczyć już teraz. To z całą pewnością topowa oferta biura Costa Broker w Alicante w kategorii miejskich…

GENERAL MARVA apartament przyszłości

Ten najdroższy apartament w Alicante to synonim budownictwa przyszłości, którego możesz doświadczyć już teraz. To z całą pewnością topowa oferta biura Costa Broker w Alicante w kategorii miejskich apartamentów, prawdopodobnie nie znajdziesz porównywalnej propozycji.

Ten ekskluzywny projekt deweloperski, za którym stoi firma KRONOS Homes https://kronoshomes.com/, zlokalizowany jest w newralgicznym punkcie na mapie Alicante. Po pierwsze, do walorów nadmorskiego miasta nikogo nie musimy przekonywać. Dla przypomnienia cieszyć się będziecie wyjątkowym klimatem, jak i 300 słonecznymi dniami w roku. Należy dodać, że średnia temperatura wynosi ponad 20° C.

A co wyróżnia ten apartament na tle innych ofert w Alicante?

Apartament mieści się tuż obok charakterystycznego Plaza de los Luceros. To jedna z głównych alei miasta, w niewielkiej odległości od wszystkich zasobów Alicante, najlepszych restauracji, kawiarni czy El Corte Ingles.

Inwestycja składa się z 33 ekskluzywnych apartamentów, wszystkie z własnym miejscem parkingowym i schowkiem.

Mówimy o ekskluzywnym charakterze inwestycji, ponieważ posiada wiele wspólnych części, takich jak pełna siłownia, niesamowity odkryty basen na dachu, zielone solarium czy parking dla rowerów. Świetnym udogodnieniem jest także znakomity klub wspólnotowy z całkowicie wyposażoną zintegrowaną kuchnią, który posiada przyjemny ogród na świeżym powietrzu. To miejsce zostało specjalnie zaprojektowane na uroczystości z rodziną i przyjaciółmi.

Apartament posiada drzwi antywłamaniowe, gładkie, pomalowane ściany, praktyczne przesuwane drzwi. Posiada ogrzewanie podłogowe w całym domu, toalety porcelanowe, brodzik / brodzik z przegrodą szklaną. Posiada centralną klimatyzację, rozprowadzone ogrzewanie centralne w oparciu o system o wysokiej wydajności energetycznej. Ten system zapewnia idealne połączenie ogrzewania i chłodzenia. Cały dom obejmuje najwyższej jakości urządzenia Siemens, filtry osmotyczne i wiele innych rozwiązań klasy premium.

Chcesz obejrzeć apartament na żywo?

Nie przegap tej ostatniej szansy na to, aby cieszyć się własnością tej niepowtarzalnej nieruchomości. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę specjalną na najdroższy apartament w Alicante, jaką otrzymasz tylko w agencji Costa Broker.

4-1024x682 Najdroższy apartament w Alicante

A teraz coś więcej o samej idei projektu!

#PUREDESIGN to znacznie więcej niż hashtag, to pasja projektowania określa sposób, w jaki KRONOS Homes rozumie architekturę. Ponieważ dobry design to nie tylko estetyka: to jakość, komfort i oczywiście zrównoważony rozwój.

BREEAM, znasz ten certyfikat?

Uzyskanie certyfikatu BREEAM to nie tylko kolejny krok w procesie budowy. Przeciwnie, implikuje poziom popytu, który wpływa na każdą fazę projektu, od jego podejścia do zakończenia. Wszystko musi zostać zaprojektowane w celu przekazania wyczerpującej analizy, która dotyczy dziesięciu kategorii. To zarządzanie, zdrowie i dobre samopoczucie, energia, transport, woda, materiały, odpady, ekologiczne wykorzystanie gleby, zanieczyszczenie i innowacje. Jak widać, nic nie jest pozostawione przypadkowi, nawet utrzymanie budynku po jego zakończeniu.

Prawdopodobnie z tego powodu projekty takie jak kompleks Hermitage Plaza firmy Foster + Partners https://www.fosterandpartners.com/projects/hermitage-plaza/

lub biura portowe w Antwerpii Zaha Hadid https://www.zaha-hadid.com/architecture/port-house/ są dobrymi przykładami poziomu wymaganego przez standardy BREEAM.

Nieruchomości przyjazne dla środowiska

Zrównoważony budynek jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także lepszy z ekonomicznego, społecznego, jak i kulturowego punktu widzenia.

Jednak prawdą jest, że biorąc pod uwagę wysoką jakość używanych materiałów, zaangażowanie w zrównoważony rozwój zwiększa budżet o 5 do 10%. W każdym razie jest to dodatkowy koszt, którego klient nie ponosi i zakładamy, że jesteśmy przekonani o jego korzyściach. Korzyści, które przekładają się na oszczędność energii od 50% do 70%, do 40% mniejsze zużycie wody i redukcję kosztów konserwacji o 7 do 8%.

Te wartości procentowe, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne, jednocześnie zakładają poprawę jakości życia, ponieważ izolacja, jakość powietrza, oświetlenie, orientacja i wiele innych czynników analizowanych przez BREEAM mają bezpośredni wpływ na codzienne życie naszych klientów. Dlatego chcemy, aby ten aspekt filozofii firmy KRONOS Homes był widoczny, ponieważ wierzymy, że jest to część zasadniczej zmiany kulturowej na rynku nieruchomości. Zmiana świadomości, która musi promować wykorzystanie materiałów ekologicznych i uwrażliwić społeczeństwo na to, w jaki sposób zrównoważona architektura pomaga walczyć ze zmianami klimatu.

Filozofia wertykalnego miasta według architekta Jesús Gallego

Firma Kronos Homes stawia na budynki z certyfikatem. To jest jej cel i dlatego planuje co do milimetra wszystkie etapy projektowania i wykonania mieszkania. Jak widzieliście, nie jest to łatwe zadanie. Jak wszystkie ważne rzeczy, wymaga poświęcenia i wysiłku. To coś, co Jesús Gallego, architekt Marvà 3, bardzo dobrze wie o projekcie w Alicante.

Przede wszystkim, przejawia się tu jego filozofia wertykalnego miasta, gęstego, ale pełnego przyrody i wolnego od samochodów. To wszystko w pełni pokrywa się z koncepcją urbanistyczną, której zawsze broni Kronos. Z tego powodu stawia dwa założenia, dzięki czemu można być przekonanym, że się urzeczywistnią, a chodzi o dostosowanie i zrównoważony rozwój.

Utopia, która jest już rzeczywistością

W tym tekście Gallego ujawnił rolę, jaką pasja do architektury odegrała w jego karierze. Teraz lepiej niż kiedykolwiek rozumiemy tę pewność, że utopijne miasto jest jedyną możliwą rzeczywistością. Ponadto obecne czasy tego wymagają, a certyfikat BREEAM jest częścią tego wymogu. Dla Kronos Homes nawet nie jest to już opcja, nie będzie to coś, co będą miały domy przyszłości, ponieważ domy przyszłości już tu są, ponieważ budowane są już teraz.

Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

.