Biuro w Alicante: Calle Italia 9

O nas

IMG_8447-HDR_Easy-Resize.com_-1024x682 O nas

COSTA BROKER – NIERUCHOMOŚCI NA COSTA BLANCA

Costa Broker – Nieruchomości w Hiszpanii oferuje swoim klientom profesjonalne wsparcie zarówno przed, jak i po zakupie wybranej nieruchomości. Własny dom lub apartament w Hiszpanii – kraju pełnym słońca, plaż i słynnych fiest – to dziś marzenie wielu osób, szczególnie tych mieszkających w chłodniejszej części Europy. Ciężko się temu dziwić, ponieważ Półwysep Iberyjski od lat przyciąga swoją pogodą, niepowtarzalnym klimatem i temperamentną kulturą. Ponadto wybrzeże Costa Blanca, zostało ocenione przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) jako najzdrowsze i najbardziej przyjazne miejsce do życia w Europie.

To właśnie tutaj, znajduje się największa ilość plaż odznazonych błękitną flagą. Jako Agencja nieruchomości na Costa Blanca, dbamy o to, aby nasi klienci odnaleźli wśród proponowanych ofert, swój wymarzony apartament, dom lub idealną inwestycję. Proponujemy głównie nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca (Alicante, Benidorm, Calpe, Torrevieja, Orihuela Costa) oraz Costa del Sol (Estepona, Marbella), zróżnicowane pod względem ceny oraz standardu. W naszej ofercie znajdują się zarówno posiadłości luksusowe, jak i te bardziej przystępne cenowo, z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

Wśród nich często będą mogli Państwo znaleźć wille z basenem, fantastycznym widokiem na morze, ekskluzywne apartamenty czy nowoczesne penthousy na całym wybrzeżu Costa Blanca. Za naszym pośrednictwem dokonacie Państwo bezproblemowo zakupu nieruchomości jedynie od sprawdzonych i uznanych deweloperów.

Apartamenty w Hiszpanii to nie tylko spełnienie marzeń, to również opłacalna inwestycja. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do sprzedaży, gdyż zakres naszych usług obejmuje również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Realizujemy również projekty szyte na miarę potrzeb klienta. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu gotowców inwestycyjnych w Hiszpanii, a także zakupu od A do Z bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapewniamy zorganizowanie wizyt studyjnych i zarekomendujemy najlepsze apartamenty i hotele na pobyt. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia Państwa potrzeb.

Zespół Costa Broker

MM O nas
Monika Mrozińska

EKSPERT DS. NIERUCHOMOŚCI
CEO&FOUNDER

+48 531 33 22 44

monika@costabroker.com

RM O nas
Robert Mroziński

EKSPERT DS. NIERUCHOMOŚCI
MEMBER OF BOARD

+48 531 33 22 55

robert@costabroker.com

BCH O nas
Bartek Chyliński

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

+48 502 14 18 84

bartek@costabroker.com

Interesują Cię inwestycje w przedsprzedaży, oferty na wyłączność?
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ POWIADOMIEŃ

Bądź na biężąco z najnowszymi ofertami!

.